GenelMobil Sesli Chat

Özgün Sohbet

Öncelikle konumuz;  internet…

Bazı insanlar için araç ve bazılarımız için de amaç olan bu ortamda internet cafelerde kuyruğa girdiğimiz ama artık her ev de ve telefonlarda internet bulunmaktadır.Kolay sohbetin telefonlara kadar ulaşması birer kolaylık oldu .

www.mysitem.net

Sohbet siteleri günümüze ilk yazılı olarak çıktı ve şimdilerde sesli ve görüntülü chat , mobil sesli  olarak ücretsiz birşekilde sohbet edebildiğimiz platformlar ile karşımızdadır.

Sitemizinde arasında bulunduğu ücretsiz seslisohbet odaları kullanıcılardan hiç bir şekilde ücret talep etmez. Üyelik , Yetki vs gibi durumlardan ötürü herhangi bir bedel istemez. Mobil Sesli Chat ile kameralı sohbet özelliklerini taşırlar. Cihazınıza hiçbir denetim uygulaması herhangi bir yazılım yüklemesi gerektirmez.

Sohbet odalarında kullanıcı güvenliği açısından yetkili arkadaşlar ile sürekli takibi yapılır. Sesli Sohbet odaları ile kullanıcılar karşısında ki kişiler ile görüntülü ve mobil sesli chat olanağına sahip olurlar. Bu odaların kullanımı yazılı sistemlere göre daha kolay ve kullanışlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *